Uzsākot virtuves remonta plānošanu, nereti nākas saskarties ar vairākiem neskaidriem jautājumiem. Pirms vērsties pie speciālista, nepieciešams izlemt, kādā stilā būs veidota jaunā virtuve.
Izvēloties jaunās virtuves dizainu, ieteicams koncentrēties uz ”mūžīgo klasiku”, nevajag tiekties pēc jaunajām modes tendencēm dizaina sfērā. Tās mainās ik pēc diviem – trīs gadiem. Gadījumā, ja nākotnē būs vēlme pārdot nekustamo īpašumu, diez vai jaunie īpašnieki priecāsies par spilgtiem apdares toņiem, kas bija populāri vairākus gadus atpakaļ. Tāpat, izvēloties mēbeles, jāpārliecinās, ka tās būs viegli mazgājamas.
Virtuvei jābūt labi apgaismotai, tāpēc jau laicīgi jānodrošina vieta apgaismes elementiem. Virtuvē nepieciešami divu veidu apgaismojumi – spilgts, punktveida apgaismojums virs darba virsmām, uz kurām tiek strādāts visvairāk, kā arī apgaismojums, kas padarīs virtuvi mājīgāku un nodrošinās labu atmosfēru dažādu jauku, ģimenisku pasākumu laikā. Jākombinē dabiskie un mākslīgie apgaismes avoti.
Virtuvē noteikti nepieciešams uzstādīt papildus kontaktligzdas. Remonta laikā var šķist, ka tas nav nepieciešams, taču, ekspluatējot virtuvi, tās noteikti noderēs (piemēram, telefona uzlādēšanai, putekļusūcējam vai citai, jaunai virtuves tehnikai).
Dvieļu žāvēšanai labāk izmantot speciālus pakaramos, nevis radiatorus, it īpaši ziemā, kad nav vēlams traucēt siltuma avota darbību. Veicot virtuves remontu, noteikti jāpadomā par to, kas noderēs nākotnē, piemēram, tad, kad būs bērni. Tas, kas šķiet ērts dotajā brīdī, nākotnē, iespējams, vairs neliksies tāds. Turpinājums sekos!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!