Jūsu iedvesmai atkal jauna galerija ar 23 idejām kāzu frizūrām un tās ievadā daži padomi matu kopšanai vasarā . Kad mati ir izmazgāti, ar balzamiem un maskām palutināti un arī friziersalonā jau skaisti nokrāsoti, var ķerties klāt matu veidošanas līdzekļiem. To klāsts ir ļoti plašs – dažādas fiksācijas, lakas, želejas, putas, vaski, serumi, eļļas. Kāpēc tie vajadzīgi un ko ar tiem iesākt?
Pareizi ieveidoti mati ir izskatīgi, veselīgi un mirdzoši, bet ne vienmēr veikalu plašajā matu kosmētikas piedāvājuma klāstā spējam orientēties, lai izvēlētos piemērotākos veidošanas līdzekļus. Tādēļ, ļoti svarīgi ir pārzināt savu matu saimniecību – lai precīzi zinātu, kas tiem visvairāk vajadzīgs.
Ja mati ir tikko ķīmiski apstrādāti – krāsoti, balināti vai ielikti ilgviļņi -, kādu laiku pavasara saulē tie skaisti mirdz un izskatās dabīgi. Bet ar to vien nepietiek, ir jāpadomā, kā šo skaisto krāsu pēc iespējas ilgāk noturēt. Šādu galvas rotu vajadzētu kopt ar tādiem līdzekļiem, kas speciāli ražoti ķīmiski apstrādātiem matiem: mazgāt ar šapmūnu ķīmiski bojātiem matiem, jo tā uzdevums ir nodrošināt krāsas palikšanu matos , kā arī lietot atbilstošu kondicionētāju.
Kad pēc pāris nedeļām mati ir paaugušies un redzamas saknes, ar šausmām domājam, ko tagad darīt… Speciālisti atklāj, ka ir raduši tam risinājumu – tie ir krāsojošie šampūni un putas. Tas nozīmē, ka reizi vai divas nedēļā vajag izmazgāt matus ar šo krāsojošo šampūnu – toni, tonī.
Ja jums ir, piemēram, kastaņbrūns tonis, tad arī šampūnu vajadzētu izvēlēties tādu, kas domāts kastaņbrūniem matiem. Krāsojošais šapmūns (dažām firmām tās ir putas, bet tās nederēs gariem matiem) atjaunos krāsas spilgtumu, mirdzumu un mazlietiņ arī nokrāsos jau ataugušās saknītes. Ja kļūdīsieties toņa izvēlē, mati var iegūt hennai raksturīgo sarkanīgo norkāsu, bet šampūns matus nepārkrāsos.
Iedvesmojies pati un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”533″ gal_title=”kāzufrizūras10″]