Nopērkot gāzes vai elektrisko plīti, kas novietojama atsevišķi, to nav iespējams pilnīgi iestrādāt darba virsmā, jo cepeškrāsns lietošanas laikā, var tikt bojātas blakusesošo skapīšu sieniņas un tiek pārkāpti tehniskās drošības noteikumi. Savukārt, jebkura iebūvējamā sadzīves tehnika ir apgādāta ar siltumizolāciju, tādēļ, blakusesošais skapītis neuzsilst.
Vēl viens iebūvējamās tehnikas pluss ir tas, ka tās konstrukcija nodrošina ventilāciju no apakšas. Atsevišķi stāvoša virtuves tehnika jānovieto kādu gabalu no sienas, lai nodrošinātu siltuma apmaiņu un gaisa cirkulāciju. Iebūvējamai tehnikai ir tipveida izmēri. To platums parasti ir 60 vai 90 cm, kas atbilst standarta skapju un plauktu platumam. Tādā pat platumā ir standarta iebūvējamā plīts virsma un iebūvējamais tvaika nosūcējs.
Protams, nevajag pilnībā atteikties no atsevišķi stāvošas sadzīves tehnikas. Ja ir plaša virtuve, tajā lieliski izskatīsies atsevišķi stāvošs liels ledusskapis. Tieši neatkarībā no konkrētām virtuves mēbelēm un iekārtām slēpjas atsevišķi stāvošas tehnikas vērtība. Vai iebūvēto virtuves tehniku, vēloties ko mainīt, jūs varēsiet atdot vai pārdot tik pat viegli, kā atsevišķi stāvošu plīti, ledusskapi vai mikroviļņu krāsni?
Ko iegādāties pirmo – iebūvētās mēbeles vai tehniku, vai tos iegādāties vienā vietā? Pirms dodaties uz mēbeļu veikalu vai salonu, uzzīmējiet savas virtuves plānu un konfigurāciju (sienas garumu, griestu augstumu, izmēriet un atzīmējiet nišas un izvirzījumus). Rūpīgi apsveriet, kā izvietosiet mēbeles un tehniku, kādā krāsā un stilā to vēlaties, cik varat tam atvēlēt naudas. Noteikti apmeklējiet arī sadzīves tehnikas veikalus, lai iepazītos un, varbūt jau noskatītu sev vēlamo. Specializētajos sadzīves tehnikas veikalos ir plašs piedāvājumu klāsts, kas apmierinās jebkura vēlmes un iespējas.Turpinājums sekos !
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!