Minimālais virtuves darba virsmas dziļums — 60 cm. Lētāka ir plastikāta virsma (jābūt vismaz 40 mm biezai). Ja tā bojāta vai nolietota, virsmu viegli nomainīt. Kvalitatīvi apstrādājot salaiduma vietas, nav jāuztraucas par mitrumizturību.
Dārgāka ir granīta jeb dabīgā akmens un koriāna jeb sintētiskas akrilmasas virsma. Abas — izturīgas, viegli kopjamas. No koriāna var izveidot jebkuras formas virsmu, arī izlietni. Šuves nav redzamas. Ja ar laiku virsma nolietojas, to iespējams pārslīpēt.
Nerūsējošā tērauda, nenolietojama materiāla, virsma ir līdzvērtīga mākslīgā vai dabīgā akmens virsmām. Uz tās gan paliek grūti tīrāmi pirkstu nospiedumi.
Ja maza virtuve tiek izmantota arī kā ēdamtelpa, ieteicamāk izmantot salokāmu vai izvelkamu galdu. Uzmanību vajadzētu pievērst stabilitātei, kā arī mehānismu un furnitūras kvalitātei — vai mehānisms ir drošs pret salocīšanos un atvēršanos nejauša trieciena rezultātā. Salokāmi galdi nav paredzēti lielam noslogojumam.
Mazā virtuvē ērtāks ir taisnstūra nevis kvadrāta formas galds, jo pie tā var apsēsties vairāk cilvēku. Pieaugušam cilvēkam ir nepieciešama zona vismaz 70 cm platumā. Mazā virtuvē galdu nevajadzētu piesaistīt vietai — lai neierobežotu tā pārvietošanas iespēju.
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1927″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”150″ thumbnail_height=”120″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”24″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]