Vannas istabas iekārtojumam un dizainam veltīto aprakstu sērijā šoreiz atkal noderīga informācija , bet noslēgumā jauna galerija ar 25 interesantām idejām dažādu izmēru vannas istabām.
Ja esat nodomājuši ierīkot dušas kabīni, pievērsiet uzmanību tam , ka normālas dušas kabīnes lielums ir metrs reiz metrs. Ja tā ir mazāka, jutīsieties saspiests starp sienām. Ja domājat par nestandarta dušas kabīni, to tāpat ir jāizvēlas laicīgi.
Latvijā daudzi dušas kabīnes liek tieši uz flīzētas grīdas. Tāds veids ir izplatīts arī Skandināvijā. Vācijā dušas kabīnes vienmēr liek uz paliktņa. Tādā dušā nepaslīdēsiet, jo paliktnis ir noklāts ar īpašu segumu, kā arī tiek samazināta ticamība appludināt kaimiņus.
Cilvēkiem patīk izvēlēties tvaika kabīnes. Nevajadzētu aizmirst, ka tas ir sarežģīts komplekss un nav lēti sasniegt tādu efektu, kādam tam tiešām vajadzētu būt.
Bieži cilvēki nopērk masāžas vannu un lieto to gan kā masāžas, gan kā parasto. Retais zina, ka masāžas vannu, lietojot ziepes un šampūnu, vajag bieži dezinficēt. Tas nozīmē, ka vajadzēs pieliet vannu pilnu ar ūdeni un ar dezinfekcijas līdzekli to mazgāt, pēc tam vēl reizi pieliet ar ūdeni un izskalot. To vajag darīt divas reizes mēnesī. Ja tā ir normāla masāžas vanna, izlietosiet 200 – 300 litrus ūdens. Ieliekot mājās masāžas vannu, blakus nepieciešama dušas kabīne.
Atslēgas vārds pareizi izvēlētām un ērti lietojamām santehnikas iekārtām ir to savlaicīga plānošana. Pirmkārt, katram sanitārajam objektam vajadzētu atvēlēt noteiktu platību, lai ap to būtu iespējams brīvi pārvietoties. Un, otrkārt, vajadzētu izvairīties no grūti pieejamiem stūriem, jo tos būs sarežģīti kopt. Turpinājums sekos!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”1592″ gal_title=”vannas86″]