Vannas istabas dizaina risinājumi ir atkarīgi gan no vannas istabas izmēra, gan mūsu pašu rocības, tāpēc sākam publicēt plašāku aprakstu sēriju, kurā centīsimies rast kopsaucējus gan ierobežotajai telpai, gan rocībai. Tam noderēs gan izsmeļoši padomi, gan idejas fotogalerijās, kurā ik reizi publicēsim 20 interesantākās idejas vannas istabas dizaina risinājumiem.
Meklējot komfortablāko vannu, vispirms, protams, vajadzētu novērtēt tās izmēru – dziļumu, garumu un platumu. Vannai nevajadzētu būt pārāk seklai, lai tajā iesēžoties, ūdens nelītu pāri. Ja ģimenē ir vairāki cilvēki, jāizraugās tāda vanna, kas der augumā diženākajam ģimenes loceklim. Savukārt, vannas garumam, platumam un aizmugurējās sieniņas leņķim vajadzētu būt tādam, lai, iesēžoties vannā, mugurai, plecu daļai un rokām būtu ērti.
Ja ģimenē ir vairāki cilvēki, un vienam patīk vannoties, bet citam ātri nomazgāties dušā, praktiskāk ir izvēlēties vannu, kas ir apvienota ar dušu.
Ļoti ērti ir, ja vannai, tajā galā, kur ir duša, ir bīdāmas stikla durtiņas, aizslietnis, kas var būt gan caurspīdīgs, gan tonēts. Ejot dušā, sieniņu aizbīda, lai ūdens nešļakstītos uz grīdas. Šāds risinājums ir nesalīdzināmi ērtāks, nekā noņemties ar vannas aizkariem.
Lai sniegtu cilvēkam vēl lielāku komfortu, mūsdienīgas vannas var būt aprīkotas, piemēram, ar spilventiņu, ko ar klipšiem piestiprina pie aizmugurējās sieniņas un, piemēram, lasot vannā, var ērti atbalstīt galvu. Turpinājums sekos!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”939″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”150″ thumbnail_height=”120″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”24″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]