No 22. augusta līdz 22. septembrim Vērsim, Jaunavai un Mežāzim ir iespēju, iedvesmas un plānu īstenošanas laiks.
22. augustā pulksten 17:55 Saule ieiet Jaunavas zīmē līdz 23. septembrim. Šis ir rūpīga darba un dzīves apstākļu mēnesis, kurā nepieciešams pāriet no teorētiskajām zināšanām uz praktisku problēmu risināšanu .
Saules pāreja Jaunavas zīmē ikvienam sniedz iespēju pilnveidot savas prasmes un skaidri sakārtot savas lietas. Cilvēkos tiek pastiprinātas tādas īpašības kā kritiskums, orientēšanās uz detaļām, centība un atbildība.
Jaunava ir mainīga Zemes trigona zīme un ir saistīta ar fizisko kalpošanu. Šīs zodiaka zīmes valdnieks ir Merkurs, šeit arī Merkurs ir eksaltēts, Neptūns un Jupiters atrodas trimdā, Venēra ir novājināta. Jaunavas zīmē notiek daudzi procesi, kas saistīti ar jēgas un mērķa atklāšanu un kaut kā uzlabošanu.
Venera pārvietojas caur Jaunavu līdz 30. augustam, kas vēl vairāk uzsver šīs zodiaka zīmes īpašību ietekmi uz apkārtējo pasauli. Saules ienākšanas Jaunavas zīmē 22. augustā, dzimumu planētas Venera un Marss savā starpā veido saspringtu aspektu, kas var izraisīt konfliktu saasināšanos starp cilvēkiem, paaugstinātas prasības vienam pret otru esošajos pāros, un perfekcionismu, kas grauj attiecības.
9. septembrī pēc retrogrādes pabeigšanas Merkurs ieiet Jaunavas zīmē, ļaujot loģiski un konsekventi atrisināt aktuālas problēmas. No šīs dienas sākas labvēlīgs periods dokumentu kārtošanai, profesionālajai izaugsmei, krīzes situāciju stabilizēšanai, kā arī to pakāpeniskai neitralizēšanai.
No 9. līdz 17. septembrim lielisks laiks tehnikas un aprīkojuma iegādei, auto, apmācībai un jaunu praktisko iemaņu apgūšanai. Un arī reālas darbības, kuru mērķis ir sakārtot savu dzīves telpu, novērst problēmas ikdienā un darbā. Lielisks laiks jebkādiem centieniem, sava biznesa uzsākšanai, biznesa paplašināšanai.
Lielākajā daļā mītu zodiaka zīme (zvaigznāja projicēšana uz ekliptikas plakni) Jaunava ir attēlota kā nevainojama jaunava, kas asociējas ar kviešiem. Zodiaka zvaigznāju Jaunava sadala divās aptuveni vienādās daļās ar ekliptikas plakni (Saules ceļš pa debess sfēru). Zvaigznājs ir piecstūris ar divām zvaigznēm blakus no rietumiem.
Galvenā zvaigzne ir Spika, kas latīņu valodā nozīmē “smaile”, tās ietekmes ir labvēlīgas. Spikas starojums ir 600 reizes lielāks nekā Saules starojums, un pati zvaigzne ir mainīga. Jaunavā atrodas viena no lielākajām galaktiku kopām. Šeit atrodas Supergalaktikas centrs, kur zvaigznes atbilst zvaigžņu sistēmām. Tas ir vesels mākonis, kas sastāv no vairāk nekā divarpus tūkstošiem zvaigžņu sistēmu.
Vēl viens ievērojams objekts Jaunavas zvaigznājā ir dubultzvaigzne Porrima. Viņai ir savs vārds romiešu pravietojuma dievietei – Porrima. Tā ir viena no Zemei tuvākajām dubultzvaigznēm, kas atrodas 32 gaismas gadu attālumā.
Jaunavas zvaigznājā atrodas vēl viens interesants astronomisks objekts – kvazārs ar numuru 3C 273, kas atrodas pusotra miljarda gaismas gadu attālumā no Zemes. Šis ir spilgtākais kvazārs – vārds nozīmē “zvaigznei līdzīgs radio avots”. Vērojot kvazārus, mēs redzam gaismu, ko tie izstaroja laikā, kad uz Zemes tikai sākās dzīvība.
Senie grieķi Jaunavas zvaigznājā redzēja auglības un lauksaimniecības dievieti Dēmetru. Pērkons Zevs apsolīja savu Dēmetras dzimušo meitu Persefoni par sievu savam brālim Hadesam, pazemes valdniekam. Pienāca laiks, kad Hadess pieprasīja to, kas bija apsolīts. Viņš nolaupīja Persefoni un aizveda viņu uz savu pazemes valstību. Uzzinot par to, Dēmetra izmisumā apraudāja atdalīšanu no mīļotās meitas, un šajā laikā lauku auglības vietā izveidojās tuksnesis. Zemi pārņēma bads, visur bija dzirdami cilvēku vaidi un saucieni, kas sauca uz dieviem. Bet Dēmetra bija vienaldzīga pret mirstīgo likteni. Tad Zevs saprata, ka visi cilvēki mirs no dievietes Dēmetras skumjām. Viņš lika Hadesam atdot Persefoni viņas mātei.
Drīz pēc atgriešanās Dēmetra un Persefone uzkāpa Olimpā, kur Zevs noteica savas meitas likteni: divas trešdaļas gada viņa dzīvos uz zemes kopā ar māti, bet vienu trešdaļu viņai jāatgriežas pie sava vīra Hadesa. pazeme. Tā radās mīts par gadalaiku rašanos un maiņu. Dabas uzplaukums sākas ar Persefones atnākšanu uz zemes, pagrimums – kad viņa nolaižas atpakaļ Hades valstībā.
Zvaigžņoto debesu attēlos Jaunava tur vārpu, kas atrodas zvaigznes Spikas vietā. Vēl viena spoža zvaigzne zvaigznājā ir Vindemiatrikss, kas tulkojumā no arābu valodas nozīmē “vīndaris”, “vīnogu audzētājs”. Kad tā no rīta uzaust, sākas ražas novākšanas un vīna darīšanas laiks.
Saules kustība caur Jaunavas zīmi visvairāk iespēju, atbalstu un iedvesmu sniedz Zemes stihijas zīmju pārstāvjiem: Vērsim, Jaunavai un Mežāzim . Viņu apziņas līmenis kļūst par vienu pakāpi augstāks, un palielinās viņu spēja domāt konstruktīvi un lietderīgi. Veidojas labvēlīgi apstākļi, kas ļaus attīstīties un pilnveidoties Vērsim, Jaunavai un Mežāzim. Daudzi varēs atrast jaunus veidus, kā risināt sarežģītus jautājumus, atstājot pagātnē vecās metodes un shēmas. Labs laiks, lai uzsāktu ārstniecības kursu un nopietnas medicīniskās procedūras, pasākumus izskata un veselības uzlabošanai.
Tranzīta Saule ar savu vareno enerģiju baro dzimstošo Jaunavu Sauli, kā arī citas planētas, ja tās personīgajā horoskopā atrodas šajā zodiaka zīmē. Ir svarīgi nepalaist garām nevienu dienu un koncentrēties uz svarīgāko – rezultāti būs pat labāki, nekā gaidīts. Notiekošie notikumi liks Jaunavām spert izšķirošu soli uz priekšu, liks sākt no jauna vai mainīt dzīvesveidu.
Vērsis un Mežāzis būs gandarīti par Saules tranzīta rezultātiem caur Jaunavu, jo harmoniskais dienasgaismas aspekts viņu dzimšanas Saulei nodrošina nepieciešamos resursus un laimīgas nelaimes, kas ļauj viņiem justies kā pilnīgākam cilvēkam.
Piemērots laiks pārdomām par savu profesionālo jomu un uzkrāto problēmu risināšanai. No 22. augusta līdz 22. septembrim tiek sasniegta visu iepriekšējos mēnešos uzsākto darbu maksimālā attīstība.
Vērsis, Jaunava un Mežāzis varēs uzlabot savu pašsajūtu, taču tas prasīs izturību un disciplīnu. Visums palīdzēs Zemes stihijas zīmju pārstāvjiem, bet tikai tad, ja tranzīta Saules labvēlīgā enerģija tiks aktivizēta ar reālām darbībām un novirzīta radīšanas kanālā.