20 idejas dāmu frizūrām varat apskatīt jaunajā galerijā , bet ievadā turpinām tēmu par matu krāsām un ar ko krāsas atšķiras. Ražotāji sola, ka kāda no tām ir daudz aizsargājošāka. Iespējams, mārketinga triks. Par saudzīgu matu krāsošanas metodi uzskata dabīgo krāsu – hennas un basmas izmantošanu. Bet no tām var atbrīvoties, tikai matus ataudzējot pilnībā, tos nevarēs pārkrāsot – krāsa tos neņems, un mati var iegūt pavisam citu toni, ne to, kas uz paciņas. Šīm krāsām raksturīga arīdzan specifiska un ne pārāk patīkama smarža, ja mati samirks, piemēram, lietū vai peldoties baseinā.
Kad krāsa izvēlēta, jāsagatavojas krāsošanai. Šo procedūru noteikti vajadzētu veikt pie spoguļa, apklājot plecus. Ja krāsa uzpilēs uz drēbēm, traipus izmazgāt no apģērba būs neiespējami. Kaklu, ausis, pieres daļu no krāsas var pasargāt, iesmērējot ar sejas krēmu. Bet, ja krāsa rūpīgi sajaukta pareizā biezumā, tā netecēs. Instrukcija lasāma uz katras krāsas iepakojuma.
Krāsu drīkst jaukt tikai plastmasas traukā, nepieciešama otiņa un plastmasas ķemme, cimdi. Kādam ērta krāsošanas metode ir speciāla krāsošanas pudele, kurā krāsas masu var sajaukt, tā dažām krāsām ir iepakojumā.
Iedvesmojies pati un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”1110″ gal_title=”mati432″]