Piramīdu tēmu aizsākām mājasdarbu 16. apskatā un tajā apsolījām , ka sekos arī informācija par augstajām piramīdām . Gribētos šīs tēmas sapludināt tā , ka faktiski jau nozīme nav augstumam , t.i. , cik stāvu būs jūsu uztaisītajai piramīdai , bet visu šo izstrādājumu konstrukcijām . Sauksim pēc kārtas – ir piramīdas bez rāmja , kurās secīgi , no apakšas , nākošās kārtas pamats ir katrs zemākais . Arī tās sadalās pēc apmaļu izvērsuma leņķiem . Nākošās būs tās , kuras ir ar rāmjiem , bet te jau būs divas pamatgrupas – ir gan ar rāmi iekšpusē , gan ar rāmi ārpusē un , ir ar trīsstūra kontūru un , arī ar četrām malām.
Lieki būtu runāt par to izmēriem , bet pēc dažiem attēliem šķiet , ka kāds savu piramīdu varētu būt būvējis tajā vietā , kurā to ir bijs plānots uzstādīt un tas liecina par to ,ka ikviens šāds projekts vislabāk būtu realizējams pēc konstruktora principa un izmēros lielu piramīdu nevajadzētu sastiprināt kopā vēl darbnīcā . Vēl vairāk , jo tieši salikšanas procesā , pirms likt nākošā stāva konstrukcijas , vispirms varam iepriekšējo kārtu aizpildīt ar augsni .
Šoreiz galerijā esam ievietojuši 44 attēlus . Vairums no tiem liecinās par sākumā minēto daudzveidību un esam pievienojuši arī draugos jau iepriekšpublicētās fotopamācības projektam ar piramīdu uz riteņiem.
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”302″ gal_title=”piramidas2″]