Dārzu sezona pamazām uzņems apgriezienus, tāpēc tiem saimniekiem, kuri meklē idejas atpūtas vietas iekārtošanai , varētu noderēt kāda no daudzajām mūsu portālā atrodamajām idejām. Tuvākajā laikā centīsimies publicēt populārākos projektus, kuriem pievienosim plašākus aprakstus un instrukcijas, bet galerijā varat apskatīties šī projekta secīgas fotogrāfijas.
Arī šī projekta aprakstam iederēsies daži tehnoloģiski interesanti paskaidrojumi un, viens no tiem varētu būt interesants ikvienam namsaimniekam, kura pagalmā ir plānots ieklāt bruģi, kā arī tad, ja meklēsiet profesionāļus, kuriem lūgt padomu, kā pareizāk būtu aizklāt šuves. Noteikti, ka vairums speciālistu ieteiks tradicionālo aizpildījumu ar smiltīm, daudzi noteikti pastāstīs arī to, ka smiltis ar laiku gan izskalosies, gan slaukot celiņu ar slotu, aizslaucīsies kopā ar putekļiem, gan šuvēs varētu ieaugt zāle vai sūnas. Lūk, tieši šajā vietā neapstājieties, bet pajautājiet vēl vienu jautājumu – vai speciālists nevarētu piedāvāt kādu elastīgu līmi vai javu, kura novērstu šādas problēmas pilnībā?
Pieļauju ,ka daudzi par to nebūs informēti, bet šādi bruģu šuvju aizpildītāji ir pieejami arī Latvijas tirgū. Savukārt, šajā projektā šāda sastāva polimērs tiek aktivizēts aplaistot ar ūdeni, pēc tam, kad to kopā ar smiltīm iekaisa šuvēs. Kā informē projekta autors, līdzīgi viņš apstrādājis bruģi pie mājas lieveņa un 4 gadu laikā nav bijušas ne problēmas ar šuvju deformēšanos, ne zāles iesēšanos šuvēs. Lai iedrošinātu jūs vēl vairāk, varat šo procesu salīdzināt ar betona flīžu šuvju aizpildīšanu telpās, kurās arī ir liela mitruma iedarbība.
Vēl jāpiemin, ka šādas terases ar ugunsvietu izbūve īpašniekam izmaksājusi nedaudz vairāk par 700 eiro, bet nav informācijas par to, cik lieli bijuši sākotnēji plānotie izdevumi. Visu šo zinot, jums noteikti būs vieglāk plānot līdzīga projekta realizāciju, jo katram no mums būs savi risinājumi tam, kā optimizēt šādu būvju izmaksas. Īpaši tad, ja nesteigsieties un visu darīsiet pats .
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!