Jūs noteikti esat sastapuši cilvēkus, kas vai kūsā no enerģijas pārpilnības, gluži vai staro, un viss viņiem iet no rokas. Jūs tāda neesat? Kāpēc?
Personiskās enerģijas tērēšanās un bezmērķīgu zudumu iemesli ir dažādi. Ja par vairumu no turpmāk minētā varat teikt – “jā, tas ir par mani”, jums vajadzētu nopietni pacensties mainīt savu dzīves stilu. Jūsu enerģija lieki zūd slimībās, muskuļu spriedzē, neveiklās pozās, nedabiskās, haotiskās, asās kustībās, nepareizā ēšanā un dzīvesveidā, netīrā vidē, negatīvās emocijās un domās, pretrunīgās vēlmēs, iekšējos emocionālos konfliktos un aplamās piesaistēs.
Savu iespaidu atstāj neatrisinātas pagātnes problēmas, haotiska domāšana, stereotipa pasaules uztvere, uztverei neadekvāta rīcība. Jūsu spēks nevajadzīgi aiziet, arī identificējot sevi ar kādu citu (akla jūsmošana par savu elku ietilpst šai kategorijā), nespējā uztvert telpas bezrobežību un laika plūdumu, novērtēt mirkli. Uzmanieties, lai psiholoģiski neiestrēgtu pagātnē, tagadnē vai nākotnē. Kaitīga ir arī atmiņas pārkraušana ar lieku informāciju, kuru nevar izmantot dzīvē, – galva jau nav spainis.
Necentieties apspiest savas jūtas vai melot sev, ka tādu nemaz nav, – tās aizies zemapziņā un nogulsnēsies kā problēmas. Negatīvus emocionālus pārdzīvojumus ir vieglāk likvidēt, kamēr tie vēl ir apziņas virsslānī, nevis dziļajā atmiņā. Sākoties skolai, paturiet prātā, ka nekur neder apziņas trūkums iegaumēšanas brīdī (zubrīšana), organizētības trūkums iegaumējamajā informācijā. Ja jūs par kaut ko sapņojat – tad negaidiet, ka kāds to jums iekraus tieši rokās, bet mēģiniet arī realizēt! Taču netīras vēlēšanās, vāja, netrenēta griba, aplami darbības mērķi, pilnīga bezmērķība vai sūkstīšanās – “man jau tāpat nekas neizdosies…” arī liecina, ka patiešām diez vai kaut kas izdosies.
Neder arī pārāk cieša koncentrēšanās uz mērķi, kā rezultātā bez enerģijas paliek darbība. Bezapzinīga vai bezjēdzīga darbība, automātisms – atstājiet to neveiksminiekiem! Enerģijas zadzēji ir nepareizas sabiedriskās attiecības (necentieties līst kompānijās, kas jums īstenībā nepatīk), klačas, atdarināšanas tieksme, vēlme “paspīdēt”, nespēja atvērties, kad tas nepieciešams.
Pastāv arī enerģijas vampīri, kam īstu prieku sagādā otra cilvēka gribas pakļaušana vai vienkārši viņa izsišana no emocionālā līdzsvara. Iespējams, jums ir gadījies, ka kāds jūs negaidīti nolamā. Ja jūs gluži refleksīvi saceļaties sašutumā, to tik viņam vajadzēja – apvainotājs aiziet ļoti apmierināts, vārdu sakot, “paēdis”, bet jūs esat zaudējusi enerģijas lādiņu, ko varējāt izmantot lietderīgāk.
Jūs varat gūt ļoti daudz enerģijas no pretējā dzimuma partnera, taču, ja tas izvēlēts aplami – garlaicības kliedēšanas nolūkā, merkantilu interešu dēļ vai tml. – enerģijas apmaiņa automātiski būs nepareiza. Daudz enerģijas jums atņems erotiska fantazēšana reāla apmierinājuma vietā, seksa nicināšana.
Palūkosimies garīgajā literatūrā – kas tur ir nosodīts? Bailes, meli, iekāre, alkatība, dusmas, godkāre, aizdomība, ziņkārība, slinkums, varaskāre, aizvainotība, vieglprātība, nepacietība, sevis žēlošana, šaubas, nesavaldība, cinisms, lepnība, tumsonība. Vai ir vērts tajā visā ieguldīt savu dzīvesspēku? Veiksmei nepārprotami kaitēs arī jūsu būtībai neatbilstošas reliģijas izvēle. Vārdu sakot – neesiet pavirša pret sevi un savu dzīvi.
Iedvesmojies pati un iesaki draugiem!