Ja vīrietim ir ap 40, viņš nav precējies, bet par sieviešu uzmanības trūkumu sūdzēties nevar – tas noteikti ir īsts vecpuisis. Taču nemaz nav tik viegli atšķirt vecpuišus no vīriešiem, kas vienkārši vēl nav gatavi sākt ģimenes dzīvi…
1.Sadzīve ir viņa paša rokās. Viņam ir pašam sava kārtība – vai nu lielāka, vai mazāka. Viņu nemulsinās pēkšņi ciemiņi, kaut arī istabā samētātas drēbes. Ar jebkurām sadzīviskām problēmām, kā veļas mazgāšana, ēst gatavošana, trauku mazgāšana un mājas uzkopšana, viņš lieliski tiek galā.
2.Viņa dzīvoklis ir labi iekārtots un precīzi atspoguļo viņa gaumi. Lai arī cik liela būtu viņa dzīvesvieta, viņš pats to būs iekārtojis, neļaujot nevienam palīdzēt. Turklāt pie vecākiem viņš ilgi nevēlas uzturēties – labāk kaut vai stūris, bet savs!
3.Viņam rūp sava ģimene. Vecpuiši ir vislabākie un gādīgākie dēli, brāļi, onkuļi, krusttēvi utt. Nevēlēdamies sildīties paši pie savā ģimenes pavarda, viņi instinktīvi tiecas pie radiem.
4.Īstam vecpuisim draugu un paziņu lokā sieviešu ir tikpat daudz, cik vīriešu. Viņš prot saskatīt sievietēs ne tikai mīlas partneres, bet arī īstas draudzenes, labas sarunu biedrenes – ar to viņš atšķiras no citiem vīriešiem, kas draudzību ar sievieti allaž cenšas pārvērst romānā. Vecpuiši nevēlas pastāvīgi atrasties sieviešu sabiedrībā, taču, tur atrodoties, viņi vēlēsies būt interesanti un jautri.
5.Vecpuiši māk izklaidēties un izklaidēt citus. Viņu dzīvesveids nav no mierīgajiem, jo viņu dzīvē visu laiku kaut kas mainās, tāpēc viņi zinās labākos restorānus, diennakts veikalus, atpūtas vietas utt.
6.Viņiem ir daudz interešu un aizraušanos. Viņi pret tām izturas daudz nopietnāk nekā citi vīrieši, jo tā ir svarīga viņu dzīves daļa, nevis īslaicīga iegriba vai vēlme izrādīties sievietei.
7.Viņiem ir daudz ieradumu, kas, iespējams, veidoti gadiem. Trešdien pusdienas pilsētā, ceturtdien treniņš sporta zālē, piektdien radu apciemošana utt.
Ja esat satikusi vecpuisi un jūtat, ka tā jums nav tikai aizraušanās, nemēģiniet uzreiz viņam uzspiest savas jūtas. Nekādā gadījumā nevajag neko sasteigt – attiecību sākumā nerunājiet par nākotnes plāniem – ģimeni, bērniem, kopdzīvi. Ļaujiet viņam pierast pie jums, pie jūsu sabiedrības. Mēģiniet pieradināt pie domas, ka kādu dienu jūs varētu tomēr sākt kopdzīvi. Neizjauciet viņa dienas kārtību, nepārmetiet par nekārtību dzīvoklī, par tukšo ledusskapi. Jums jāsaprot, ka ilgu laiku viņš ir dzīvojis bez sievietes gādīgās un palīdzīgās rokas. Ja būsiet pacietīga un mācēsiet pareizi rīkoties – jūs panāksiet, ko vēlaties!
Iedvesmojies pati un iesaki draugiem!