Vasaras pirmais Jaunais mēness 2024. gada 6. jūnijā notiks Dvīņos, parādot mums šīs pasaules dualitāti.
Dvīņu zīmes enerģija veicina jaunu mērķu veidošanos un norāda uz jauniem veidiem, kā tos sasniegt. Vasaras sezonu ieejam viegli, ar spilgtām emocijām un pozitīvā noskaņojumā.
Mēness un Saules savienojuma aspekts Jaunajā mēnesī dod mums iespēju daudz ko sākt no tīras lapas un aizpildīt startu ar iepriecinošām perspektīvām. Tā kā Dvīņi ir saistīti ar komunikāciju, mācīšanos, tuviem ceļojumiem un saziņu ar radiniekiem, jūnijā šīs jomas būs uzmanības centrā.
Jaunā mēness valdnieks Dvīņos, planēta Merkurs, pārvietojas pa šo zīmi no 3. līdz 17. jūnijam, pastiprinot jauno mēnesi. Tas nozīmē, ka mums būs daudz jaunu ideju un dažādas pieejas pašreizējo problēmu risināšanai un veco problēmu novēršanai, īpaši saistībā ar svarīgiem papīriem un dokumentiem. Visums palīdzēs pielāgot apstākļus, lai sasniegtu labus rezultātus.
Jaunā mēness laikā 6. jūnijā Dvīņu zīmes 17. grādā šajā grādā atrodas arī Venera, t.i. veido saikni ar jaunā mēness punktu. Šī ir mīlestības, komforta, vēlmju planēta, un tai ir vispozitīvākā ietekme uz nākamo Mēness mēnesi. Tāpēc jūtieties brīvi sastādīt plānu, kā pāriet uz nākamo savas dzīves nodaļu, un vienkārši sāciet virzīties uz priekšu. Taču esiet piesardzīgs ar pārāk aktīvām darbībām, jo Venera aicina saglabāt līdzsvaru it visā, izsverot katru soli un citiem cilvēkiem adresētus izteikumus.
Jauns mēness Dvīņos ienes tieksmi pēc pārmaiņām un spontanitātes. Venera kopā ar jauno mēnesi liek vairāk domāt par savām izjūtām, dalīties pārdomās ar citiem, meklēt jaunas paziņas, kā arī risināt veselības, jaunības un skaistuma jautājumus. Cilvēki ir runīgāki Merkura un Veneras tranzīta laikā Dvīņos. Vieglāk ir atrast līdzsvaru starp prātu un jūtām, nodibināt harmoniju ar apkārtējo vidi.
Aktīvajai Dvīņu zīmei trūkst pastāvīgas vadības, kas nepieciešama, lai gūtu panākumus. Venera savienojumā ar jauno mēnesi, kā arī šīs zodiaka zīmes valdnieks Merkurs sniedz iespēju jaunajā Mēness mēnesī veiksmīgi un veikli tikt galā ar ikdienas lietām, pārvēršot dzīvi par ērtu un patīkamu, bet tajā pašā laikā. laikā ir svarīgi ņemt vērā apkārtējo cilvēku intereses.
Taču neaizmirstiet, ka nevajadzētu darīt miljons lietu vienlaikus, jo… Šajā gadījumā jūs varēsiet pabeigt tikai visvienkāršākās no tām, kas galu galā izrādīsies bezjēdzīgi. Mēģiniet izvēlēties divas vai trīs sev visnozīmīgākās, veicot to sistemātiski un konsekventi, kas paaugstinās produktivitāti un ļaus sasniegt efektīvus rezultātus.
Jauns mēness Dvīņos veicina psiholoģiski komfortablas atmosfēras radīšanu. Pieaug sabiedriskums, cilvēki vēlas izpatikt viens otram, tāpēc izrāda draudzīgumu. Tiek paātrināti domāšanas procesi, kas ļauj vienlaicīgi izvērtēt situācijas no abām pusēm un rast optimālo risinājumu. Daudzi cilvēki Dvīņu zīmes aktīvo enerģiju periodā saskata sakarības starp lietām, kas var būt viena ar otru pilnīgi nesaistītas.
Dvīņi ir Gaisa stihijas zīme, ar mainīgām īpašībām, vīrišķīgi, aktīvi. Tāpēc jaunā mēness galvenās enerģijas Dvīņos ir tikpat mainīgas kā vējš. Galvenais nosacījums cilvēku iztikai tuvākajā nākotnē ir brīvība. Galu galā, nav iespējas aizturēt svaiga vēja elpu! Turklāt Jupiters Dvīņos mērogo šādas tendences.
Jauns Mēness 6. jūnijā kopā ar fiksēto zvaigzni – Rigelu. ieņem 7. vietu 25 pirmā lieluma zvaigžņu sarakstā. Rigels atrodas Oriona zvaigznājā, pozīcijā 17°32′ Dvīņi.
Sengrieķu mitoloģijā zvaigznājs ir cieši saistīts ar Orionu, Poseidona un nimfas Eirijales dēlu. Viņš bija slavens Boiotijas mednieks, kas izcēlās ar savu skaistumu un neparastu augumu. Leģendā aprakstītie notikumi datējami ar laiku, kad Hijas salā valdīja karalis Oinopions, Dionīsa un Ariadnes dēls. Viņam bija meita Merope, kuru Orions apprecēja pret viņas gribu. Vēlēdamies atriebties likumpārkāpējam, karalis Oinopions iedeva dzert Orionam vīnu un, kad viņš aizmiga, padarīja viņu aklu. Poseidons deva neredzīgajam Orionam spēju staigāt pa ūdeni, un viņš, nostādot vienu no Hēfaista skolniekiem uz pleciem par ceļvedi, šķērsoja jūru uz Lemnos salu, no kurienes tika nogādāts Helios domēnā. Saules Dieva stari atjaunoja Oriona redzi.
Vēlāk rītausmas dieviete Eos iemīlēja Orionu. Viņa nolaupīja viņu, tāpat kā viņa agrāk bija nolaupījusi izskatīgos vīriešus, kas viņai patika. Šajā vēstures brīdī parādās dieviete Afrodīte, kas ir greizsirdīga uz Eosu par kara dievu Aresu. Vēlēdamās nokaitināt savu sāncensi, dieviete Afrodīte nogalināja Orionu ar bultu, kas izšauta no loka.
Saskaņā ar citu mīta versiju, Orions pēc nogurdinošām medībām karstā dienā nejauši atrada vēsu alu ar ūdens avotu. Priecājoties viņš iegāja tajā, nenojaušot, ka tur atdusas dieviete Artemīda. Nimfu ieskauta viņa iegāja ūdenī. Tādējādi Orions nejauši ieraudzīja dievieti kailu, kas viņu ārkārtīgi saniknoja. Par to viņš tika pārvērsts par briedi. Oriona suņi viņu vajāja un saplēsa savu saimnieku gabalos.
Dievi mednieku un viņa suņus pārvērta par zvaigznājiem. Kopš tā laika debesīs ir parādījušies Orions un sekojošie Lielais un Mazais Suņi.
Senajā Ēģiptē Oriona zvaigznājs tika uzskatīts par zvaigžņu karali. Rigels ir lielākā zvaigzne Oriona zvaigznājā, kas atrodas viņa kreisajā rietumu pēdā. Pazīstams kā jūras zvaigzne. Vērienīgākais maratons saistīts arī ar zvaigzni Rigelu – kurš pirmais kāps uz Ziemeļpola. Vēlāk šī zvaigzne kļuva par simbolu pirmajam solim uz Mēness.
Zvaigzne Rigel ir saistīta ar slavu, bagātību un oriģinalitāti. Bet, lai saglabātu panākumus, dzīvē ir nepieciešama pastāvīga cīņa. Svarīgi ir arī tas, ka cilvēks koncentrējas uz savu darbu, un, ja enerģija nav sakoncentrēta, tad nāk vilšanās.
Dvīņu zīmes enerģētiskā enerģija palīdzēs braucienos un ceļojumos, mācībās, eksāmenu kārtošanā, īpaši Gaisa stihijas zīmju – Dvīņu, Ūdensvīra un Svaru – pārstāvjiem. Bet Strēlnieks apkopos gada starprezultātus, ņems vērā jauno apstākļu ietekmi un koriģēs savus plānus. Jaunavām un Zivīm nav viegli, jo šo zodiaka zīmju pārstāvji saskarsies ar daudzām nelielām problēmām. Taču, ja viņi sakārtos savu dzīvi un neizkaisīs sevi ar daudzām lietām, viņi spēs pārvarēt visus šķēršļus.