Atkal jauna galerija ar 25 idejām dārzam un tās ievadā turpinājums tēmai par nokarenajām puķēm. Ja puķu trauki atrodas atklātā vietā, lietainā laikā augus nevajag mēslot, taču pēc ilgstoša vai stipra lietus tas jādara pie pirmās izdevības.
Ļoti jutīgi uz barības vielu trūkumu un pārlaistīšanu reaģē kalibrahojas – to galotnītes kļūst bāli dzeltenas, vēlāk pavisam baltas. Labākā iespēja ir pārnest uz siltumnīcu, nokniebt galotnītes un pabarot, lai no lapu žāklēm nāktu jaunie dzinumi un augi atkal sacerotu.
Spēcīgas, ilgstošas lietusgāzes kaitīgas vasaras puķēm, kas vēl nav piesakņojušas visu podu, jo jauno augu saknes nespēj uzņemt daudz mitruma. Ja bieži līst, augsne podos visu laiku ir pārāk mitra, saknes var sākt pūt, tādēļ labāk augus turēt siltumnīcā.
Ļoti svarīgi, kādu ūdeni izmanto laistīšanai. Ja ūdens nāk no urbuma, tas bieži vien ir pārlieku sārmains. Tādu vēlams paskābināt. No krāna vai akas ņemtā ūdenī var būt augiem kaitīgais hlors. Būtiska priekšrocība ir lietus ūdenim, kurā nav nekādu lieku izšķīdušu minerālvielu, tāpēc var pievienot vairāk mēslojuma. Turpinājums sekos!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”763″ gal_title=”darzi385″]