Attēlā redzams jauks pārītis, vai ne? Tomēr šoreiz pasākumā galveni ir nevis cilvēki, bet gan viņu suņi.
Šanhajā divi zelta retrīveri teica vuens oream – Jā, Vau!. Brī un Bonds apprecējās svinīgos tērpos – viņš strīpainā tērpā, viņa mežģīņu kleitā. Pēc ceremonijas suņi saņēma paši savas kāzu apliecības un savus slapjos degunus iegremdēt kāzu tortē.
Pilnīgi normāla lieta “līgavaiņa tēvam” Rajam Lingam. Pievedis savu suni pie altāra, viņš teica: “Cilvēkiem ir kāzas – kāpēc lai suņiem neļautu precēties?”
Viņa Brī tika atļauts dot kāzu zvērestu, un viņam bija jāapsola dalīties ar Bondu gardumos gan labos, gan sliktos laikos. Oho, bet tāpēc viņu suņi tās slēdz uz mūžu.
Lings un viņa draudzene Džidži Čena kāzām nežēloja ne izdevumus, ne pūles: viņi rūpīgi plānoja ceremoniju, izstrādāja kāzu grāmatas un iztērēja 100 eiro par suņu torti ar Brī un Bonda replikām.
Tas, ko abi saimnieki organizēja saviem suņiem, šobrīd kļūst par tendenci Ķīnā : arvien vairāk ķīniešu iegādājas mājdzīvniekus un ir gatavi par tiem tērēt daudz naudas – tādas mājdzīvnieku kāzas kā Brī un Bonda kāzas nav nekas neparasts.
Pārsteidzoši: Lai gan izdevumi par mājdzīvniekiem pieaug (aptuveni 36 miljardi eiro 2023. gadā), ķīniešiem pašiem ir mazāk laulību, un dzimstība samazinās — sabiedrība noveco.
Šā gada skaitļi liecina, ka ķīniešu sievietēm vidēji ir tikai viens bērns. Tas ir par spīti tam, ka viena bērna politika, kuras mērķis bija novērst pārapdzīvotību, kopš 2016. gada ir atcelta. Ķīna tagad ir atgriezusies pie trīs bērnu politikas. Dzimstības rādītāji paradoksālā kārtā ir attīstījušies pretējos virzienos.
Pēc viņu pašu izteikumiem, arī Rajs un Džidži nesteidzas apprecēties. Un bērni? Pietiktu ar vienu. Bet viņš ar nepacietību gaida kucēnus…