Ja domājat, ka tas, cikos ejat gulēt, nekādi nav saistīts ar cilvēka raksturu, jūs maldāties. Amerikāņu sociologi noskaidrojuši, ko var pateikt par cilvēku pēc tā, cikos viņš iet pie miera.
Tie, kas katru dienu iet gulēt dažādos laikos, labāk par citiem tiek galā ar saviem darba uzdevumiem. Viņiem var droši uzticēt dažādus atbildīgus uzdevumus, jo šie cilvēki reti pieviļ un pieļauj kļūdas. Šādi cilvēki spējīgi izgulēties pat četru stundu laikā un būs tikpat labā formā, it kā būtu gulējuši visas cilvēka organismam vajadzīgās astoņas stundas. Viņu enerģiskumu un izlēmību var tikai apskaust.
Optimisti arī vienmēr iet gulēt dažādos laikos. Viņi vienkārši nepievērš tam nekādu uzmanību. Tie ir impulsīvi un azartiski cilvēki, kuri neprot satraukties par sīkumiem.
Tie, kas katru dienu iet gulēt vienā un tai pašā laikā, ir ļoti disciplinēti un atbildīgi – uz šiem cilvēkiem var paļauties, viņi nemētājas ar tukšiem solījumiem, bet ja reiz kaut ko apsolījuši – pacentīsies turēt doto vārdu. Apkārtējie no šiem cilvēkiem pieraduši pieprasīt visu iespējamo.
Cilvēki, kuri ir emocionāli un viegli ievainojami, ātri dodas pie miera – līdz desmitiem vakarā. Šādi cilvēki augstāk par visu vērtē ģimeni, ir mazliet naivi un mīļi kā bērni.
Tie, kas aizmieg starp pulksten 22 un 23, ir labi organizēti, savākti, prot sevi kontrolēt. Šādi cilvēki parasti labi orientējas finansu jautājumos.
Cilvēki, kuri iet gulēt pēc vienpadsmitiem vakarā, bet līdz pusnaktij, ir ļoti emocionāli, pašpārliecināti. Viņi nav romantiķi un visus mazākos apvainojumus uztver ļoti personiski. Šādi cilvēki, ja kādu mīl, tad sava partnera dēļ gatavi darīt jebko – pat novilkt sev pēdējo kreklu.
Ātrāk par vieniem neiet gulēt vientuļi cilvēki. Viņi ir neatkarīgi savos lēmumos, nelabprāt lūdz palīdzību, visu dzīvē sasniedz patstāvīgi un ir apveltīti ar labām prāta spējām. Vai jūs tam piekrītat?
Iedvesmojies pati un iesaki draugiem!