Piedāvājam jaunu galeriju ar 25 interesantām idejām virtuves dizainam , bet tās ievadā informācija par iebūvējamo virtuves iekārtu plusiem un mīnusiem.
Plusi. Viegli kopjama. Nav spraugu, kā tas ir virtuves iekārtai, kas sastāv no vairākiem skapīšiem. Spraugās iekļūst ēdienu atliekas, ūdens pilieni un netīrumi. Tos ir grūti iztīrīt, un ar laiku tas bojā mēbeles, saīsinot kalpošanas laiku. Turpretī, ja apakšējie skapji savienoti ar vienu kopēju darba virsmu, kurā iestrādāta virtuves tehnika, no šādām problēmām iespējams izvairīties. Piemēram, zem plīts virsmas izveidot skapi, kurā var uzglabāt katlus un pannas, savukārt cepeškrāsni novietot acu augstumā. Tajā, lieki neliecoties, var ievietot ēdienu un gatavošanas laikā to ērti uzmanīt
Visai iebūvējamajai sadzīves tehnikai, neatkarīgi no ražotāja, ir vienādi standarta izmēri. Tie vienmēr norādīti pievienotajā dokumentā. Katru ierīci iebūvē tikai tam paredzētajā nišā (var atšķirties nišu atrašanās vieta un augstums, bet tā ir katra paša individuāla izvēle)
Mīnusi. Iebūvējamā tehnika ir salīdzinoši dārga, kaut gan, ja parēķina, ka virtuve kalpos daudz ilgāk, tas nebūt nav arī dārgi. Virtuvi vairs nevarēs mainīt, kāda tā būs izplānota, tāda paliks visu laiku. Tātad šis variants nederēs cilvēkiem, kam bieži patīk mainīt mēbeļu un iekārtu izvietojumu.
virtuves37