Šis projekts ir interesants ar to , ka daudzi būs redzējuši bildes ar neskaitamajiem risinājumiem tā saucamajām ugunsvietām .Vēl interesantāk ir tas , ka visiem tās patīk , bet līdz šim nav nācies redzēt nevienu fotogrāfiju , ka arī Latvijā tādas būtu uzceltas . Jā , esam kopējuši tādā veidā , ka ar akmeņiem iezīmējam vietu ,kur kursim uguni vai pretēji – vispirms ir ugunskura vieta , bet ar akmeņiem to apjožam pēc tam.
Ja , pēc mūsu kārtējā mājasdarba apraksta , jums radīsies doma padziļināti iepazīties ar šīs idejas realizācijas iespējām , Latvijā neatradīsiet ne ķīļveida betona blokus , ne speciālas metāla aploces vai iegremdējamus grozus . Lūk , tieši tas arī šķiet pats interesantākais , jo bez jau pieminētajiem materiāliem , pasaulē šādām ugunsvietām ražo gan restes , gan vākus un daudzas citas lietas un , vai tiešām mums nebūtu jāpriecājas par to , ka tas , ko nevar nopirkt (piemēram, attēlā redzamais izmaksāja ap 450 eiro ) , mēs izgatavosim paši ?
Vēl šeit interesants ir tas , ka vīri savu ugunsvietu ir izveidojuši jaunā vietā un vienlaikus iekopuši gan telpu ap to , gan paši uzmeistarojuši vienkāršus sēžamos. Protams , arī to varam paši , ja vien sētā ir kāds baļķēns un iemaņas darbā ar cirvi un zāģi , bet ja to nav , arī sēžamos varam izdomāt gan tradicionālus , gan , piemēram , kādus koka bluķus . Sarežģītāk būs ar metāla aploku , bet līdzīgos projektos ir redzētas , gan apgrieztas metāla mucas , gan vecu veļas mašīnu korpusi , gan riteņu diski . Citos projektos atšķiras arī ugunsvietu augstumi – tos varam veidot arī zemes līmenī un tad atkritīs nepieciešamība pēc malu apdares .
Būsim priecīgi , ja kāds mūsu lasītājs izgatavos ko līdzīgu un padalīsies savā pieredzē , tomēr arī šeit būs viens nosacījums – gala rezultātam ir jābūt vizuāli pievilcīgam ! Tātad , nesasteigsim , nepārmaksāsim un būsim radoši!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!
[Best_Wordpress_Gallery id=”263″ gal_title=”ugunsvieta”]