Pilnmēness stiprinātā Skorpiona enerģija liek atbrīvoties no materiālajām piesaistēm, nes kārdinājumus, pārbaudījumus, cīņu, kā arī triumfu un uzvaru, ja izdosies pārvarēt personīgo krīzi.
24. aprīlī pilnmēness ir Skorpionā pulksten 1:49 . Šī ir Ūdens stihijas zīme, tai ir noteiktas īpašības, un tāpēc tā ir vairāk saistīta ar cilvēka emocionālo sfēru, zemapziņas noslēpumiem. Skorpions ir spēcīgākā un noturīgākā Zodiaka zīme, kuras pārziņā ir dzīvības un nāves, seksuālās sfēras, milzīgas naudas un varas jautājumi.
Plutons ir pilnmēness valdnieks 24. aprīlī, šajā dienā tas atrodas saspringtās “tau-kvadrātā” konfigurācijas virsotnē ar Sauli un Mēnesi, uzsākot bīstamus transformācijas procesus. Nepatīkami notikumi, kas notiks plus/mīnus 3 dienu laikā pirms un pēc pilnmēness, rādīs, kuros apgabalos ir izveidojusies enerģijas stagnācija. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks apzināti veikt dažas izmaiņas, nevis ļaut visam ritēt savu gaitu – bez piepūles problēma pati no sevis nepazudīs.
24. aprīlis Skorpionā ir spēcīgs pilnmēness, tādēļ, ja pats to kaut kur nepielietosi, daba to izdarīs tavā vietā. Šis ir atbrīvošanās no pagātnes un nevajadzīgām lietām laiks, novecojušo savienojumu pārtraukšanas laiks. Personības ēnas puses un negatīvisms visās dzīves jomās nāk virspusē. Kurš cienīgi tiks galā ar apstākļiem, tas pārvarēs līkumoto ceļu uz virsotni, kas katram ir atšķirīgs.
Otrs Skorpiona valdnieks ir nevaldāmais Marss, kas vairo personīgās ambīcijas, apņēmību un konkurenci. Planēta aktivizē cilvēku krīzes punktus, kas ir arī izaugsmes punkti. Pilnmēness dienā Marss pretstatā negatīvajam karmiskajam punktam – Melnajam Mēnesim , rada sāpīgākos jautājumus. Katra krīze satur kādu pārbaudījumu un attiecīgi uzvaru un pāreju uz jaunu līmeni. Visi pārbaudījumi, kas mums jāpārdzīvo, kalpo mūsu attīrīšanai un Gara attīstībai.
Tuvākajās dienās pirms un pēc pilnmēness 24. aprīlī cilvēki mēdz rīkoties agresīvi, cenšoties visos iespējamos un neiespējamos veidos realizēt savas vēlmes un mērķus. Mēness astroloģijā pilnmēness brīdis atbilst Marsam, simbolizējot aktīvu dzinējspēku, lielas dzīves slāpes un kaislības. Un daudzi cilvēki vadās pēc moto: “visu vai neko”.
Skorpions ir sens zodiaka zvaigznājs, kas iekļauts Klaudija Ptolemaja zvaigžņoto debesu katalogā “Almagest”. Pilnībā atrodas Piena ceļā. Skorpiona zvaigznājs sastāv no spilgtām zvaigznēm, un tam ir raksturīgs raksts, kurā var uzminēt skorpiona formu. Zvaigznāja īstā spožākā zvaigzne ir spožā zvaigzne, sarkanais supergiants Antares, kas grieķu valodā nozīmē “Ares (Marsa) sāncensis”. Spilgtuma un krāsas ziņā šī zvaigzne patiešām ir ļoti līdzīga Marsam. Tās diametrs ir 700 reižu lielāks nekā saules diametrs, un tā spožums ir 9000 reižu intensīvāks.
Interesants Scorpiona objekts ir visspēcīgākais diskrētais rentgena starojuma avots – neitronu zvaigzne Scorpions X-1 un tās pavadonis, pavadošā zvaigzne, kuras vielu aktīvi absorbē pirmā. Skorpiona zīmes pārstāvji ir pakļauti arī nemitīgai paškritikai un paškritikai tēlaini, paši sevi dzeļ. Un pilnmēness šajā zīmē pastiprina šādus procesus.
Mitoloģija savieno Skorpiona zvaigznāju ar Faetona traģisko likteni. Saules dievs Helioss apprecējās ar Klimenu, jūras dievietes Tetisas meitu. Viņa dzemdēja viņam dēlu, kuru nosauca par Faetonu (grieķu valodā – “liesmojošs”), atšķirībā no tēva jauneklis nebija nemirstīgs. Kad Faetons uzauga, viņš lūdza Heliosu uz vienu dienu iedot viņam ugunīgus ratus ar spārnotiem zirgiem, lai viņš varētu skriet pāri debesu plašumiem. Uzklausījis šo lūgumu, Helioss sāka pārliecināt savu dēlu, ka viņš kā mirstīgais netiks galā ar zirgiem. Tomēr Faetons palika nelokāms, un Heliosam nācās viņam piekāpties.
Priecīgais Faetons apsēdās ratos un paņēma grožus savās rokās. Zirgi metās kā viesulis, un Faetonam tik tikko pietika spēka noturēt grožus un savaldīt tos. Pēkšņi parādījās milzīgs, baiss Skorpions, klāts ar indīgām zvīņām. Savu nāvējošo dzeloni viņš vērsa pret zirgiem un Faetonu. Faetons nobijās no briesmoņa, atlaida grožus un iekrita ratos. Zirgi jutās brīvi un metās no briesmīgā Skorpiona uz zvaigznēm. Sasnieguši debesu augstumus, zirgi ātri sāka nolaisties. Blakus esošo ratu liesmas apņēma Zemi. Uguns nodedzināja pilsētas, auglīgos laukus, kalnus un mežus. Ūdens upēs un jūrās sāka vārīties. Nāve apdraudēja Zemi. Zevs, uzzinājis par to, nodzēsa vardarbīgo uguni. Viņš pacēla savu vareno roku un ar zibeni sasita ugunīgos ratus. Heliosa zirgi aizbēga, un tā fragmenti izkaisīti pa debesīm. Liesmu pārņemtais Faetons lidoja uz Zemi un iekrita Eridānas upē, nāvējoši avarējot.
Šajā zīmē uz Mēnesi tiek pārnests īpašs pievilkšanas spēks, Skorpiona dabiskais magnētisms, aprīļa pilnmēness laikā veidojot īpašu psiholoģisko klimatu. Ir trauksmainas noskaņas, notiekošais iedveš bailes. Taču tajā pašā laikā viņu savaldzina viss aizliegtais, mistiskais un slepenais. Mēness Skorpionā ir rudenī, šī ir visneaizsargātākā nakts gaismekļa pozīcija, un personīgajos horoskopos tas parāda tieksmi uz pašiznīcināšanos. Pašsaglabāšanās instinktu gandrīz pilnībā aizstāj varas slāpes.
Uz Merkura retrogrāda fona (1.-25. aprīlis) tiek pieļauts vairāk kļūdu, tostarp tādas, kas noved pie nelabojamām sekām. Daudz kas šajā periodā tiek slēpts, sagrozīts, izteikumi bieži ir skarbi un nepārdomāti, mūsdienās ir pietiekami daudz manipulācijas gadījumu. Merkurs pārvietojas caur Aunu, un šo zodiaka zīmi, tāpat kā Skorpionu, pārvalda kareivīgās planētas Marss un Plutons. Nedaudz vēlāk kļūs skaidrs, ka aprīļa trešās desmit dienas notikumi aktīvi maina pasauli. Pilnmēness 24. aprīlī ir spēcīgs ietekmes arsenāls uz apkārtējo realitāti.