Vannas istabu dizainam veltīto aprakstu sērijā šoreiz vēl daži noderīgi padomi. Dvieļu žāvētājs. Vannasistabā, kur nav apsildāmās grīdas, noderētu viens radiators. Vislabāk izskatās pie sienas stiprināmie hromētie, baltie vai kādas citas krāsas dvieļu žāvētāji. Šāds radiators silda un sausina telpu, un uz tā var pakārt dvieļus un sīkākus veļas gabalus. Nopērkami gan ar centrālapkures sistēmu savienojami, gan ar elektrību sildāmi dvieļu žāvētāji.
Tīras šuves .Porainās šuves starp flīzēm ir lieliska vide pelējuma sēnītēm. Laika gaitā arī ūdens iesūcas caur porainajām šuvēm. No šīs nelaimes var pasargāt īpašs līdzeklis, kas iesūcas flīžu šuvēs un padara tās ūdensizturīgas. Pretpelējuma līdzeklis tīra šuves un samazina jauna pelējuma rašanos.
Starpsiena no stikla blokiem .Prasmīgs saimnieks no stikla blokiem pats var uztaisīt sienu vannasistabā vai mazgājamajā telpā. Sienu var uzmūrēt no ķieģeļiem; var arī blokus iestiprināt alumīnija rāmī, ko pieskrūvē pie grīdas un sienas.
Ūdens maisītāji. Ūdens maisītāju cenas ir ļoti dažādas atkarībā no to īpatnībām, kvalitātes, dizaina un papildaprīkojuma. Modeļa cenu ievērojami var paaugstināt arī ārišķīgi smalkumi, piemēram, zeltīts pārklājums un tamlīdzīgi.
Daži vannas un dušas ūdens maisītāji komplektējami ar dažādiem dušas uzgaļiem un papildierīcēm. Ūdens maisītāju cenu pazemina plastikāta materiāli. Ja plastmasu izmanto tikai detaļām, kas netiek noslogotas, bet svarīgākās daļas gatavo no īpaši izturīga materiāla, tad šāds krāns darba drošības un izturīguma ziņā ir līdzvērtīgs ievērojami dārgākam un smagākam tīra misiņa izstrādājumam. Turpinājums sekos!
Iedvesmojies pats un iesaki draugiem!